תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

רעיונות ליום הולדת 10 לבת

מאמר מתוך קטגוריית: מגזין

הילדה תחגוג בקרוב יום הולדת 10 - כבר כמעט בת מצווה - ואתם מתחילים לשאול את עצמכם כיצד תתכננו את יום ההולדת. חשוב שתדעו שבגיל 10 ואולי עוד הרבה לפני, הילדה היא כבר לא ממש ילדה. זהו גיל שלילדות כבר יש דעה ורצונות משל עצמן ולכן חשוב לתכנן יחדיו עם הילדה. אתם ההורים השולטים בתקציב יכולים לקבוע את קווי המסגרת, אך על תוותרו על שיתוף הילדה. זוהי יום ההולדת שלה ואין מי שיודע יותר טוב ממנה איזה רעיון מעניין אותה ואת חבריה.

על מנת לסייע לכם ולעשות את החיים יותר קלים, להלן כמה רעיונות שתוכלו לשקול:

יום הולדת עם חיות אקזוטיות - ישנם מפעילי יום הולדת אשר עורכים הפעלות המשלבות חיות אקזוטיות כמו עכבישי ענק ונחשים. זוהי הזדמנות נהדרת עבור הילדים ללמוד על בעלי החיים ולפגוש חיות שלא פוגשים כל יום. הילדים יכולים לגעת וללטף את בעלי החיים והפעילויות משלבות צחוק והנאה.

עיצוב תכשיטים - ניתן להפוך את יום ההולדת לסדנה יצירתית בה הילדות תתנסנה בהכנת תכשיטים. בסדנאות אלו כל אחת מהבנות תקבל את כלי העבודה, חומרי הגלם וההדרכה הדרושה להכנת תכשיטים. בסוף הפעילות לכל ילדה ישנו תכשיט, פרי עבודתה, לקחת הביתה.

יום הולדת בחדר בריחה - חדרי הבריחה הם להיט בקרב ילדים וגם מבוגרים. ישנם מאות חדרי בריחה בנושאים שונים ובהתאמה לגילאים שונים. החיסרון של חדרי הבריחה הוא שהקבוצות קטנות ויש להגיע אל חדרי הבריחה, כלומר זוהי אינה פעילות המגיעה אליכם.

סטנדאפיסט לילדים - מופעי סטנד אפ קומדי המותאמים לילדים יכולים להיות רעיון פצצה. סטנדאפיסטים רבים שמים על השולחן את כל ענייני גיל הנעורים ועורכים מופע מצחיק שהילדים מתחברים אליו ונקרעים מצחוק.

פעילות מאסטר שף לילדות - יום הולדת לבנות המשלב סדנאות בישול הוא אחד הרעיונות המוצלחים ביותר והוא זוכה לפופולריות רבה בקרב ילדים וילדות. ישנן סדנאות שונות הנערכות בהדרכת שף ובהן מבשלים יחדיו. הסדנאות משלבות משחקים, קסמים ופעילויות מהנות והן הרבה יותר מסדנת בישול. ההנאה היא גדולה ובסוף יש גם דברים טעימים לאכול. ניתן לבחור את אופי הסדנה, כמו למשל סדנת שוקולד, סדנת סושי, סדנת אוכל בריא ואחרות.

אטרקציות לבנות

הצטרף