תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

אטרקציות לבנות

מאמר מתוך קטגוריית: נושאים

בנות, האם אתן מחפשות אטרקציות ואין לכן רעיונות? למה שלא תעזרו בנו? ברשימה הזו נפרט לכן על מגוון הפעילויות והאטרקציות שתוכלו לעשות, וכולן עבור המין הנשי החזק.

סריגה – אם בא לכן להכין כובעים, סריגים, בובות, או צעיפים, למה שלא תלמדו סריגה ידנית? זוהי פעולה יחסית פשוטה, נעימה, שקטה והיא יכולה להעביר לכן שעות של המתנה ארוכה בתור לרופא או בזמן נסיעה באוטובוס.

תכשיטים – כיום, עם קצת חומרים, הרבה צבע, ויצירתיות, ניתן להכין צמידים, שרשראות, עגילים, חרוזים, ודברי קישוט אחרים בעבודת יד מקורית. בצורה הזו גם תעבירו זמן בהנאה וגם תצרו לעצמיכם את השיק המתאים לכן.

ספרים – אם אתן אוהבות לקרוא ספרים, למה שלא תקימו מועדון ספר חברתי? בצורה הזו תוכלו למצוא חברים חדשים, לקרוא ספרים מעניינים, להרחיב את אוצר המילים שלכם וגם את הידיעות הכלליות שלכם, וגם לצאת נשכרות בכל הנוגע לציונים במקצועות מילוליים בבית הספר.

כדורגל – אם יש משהו אחד שבנות לא אוהבות, זה שמגדירים דברים מסוימים כאטרקציות לבנים בלבד, וכדורגל זה בראש הרשימה. אז עזבו אתכן מסטיגמות, השיגו כדור, כמה שחקניות וצאו למגרש הכדורגל השכונתי והראו לבנים שגם אתן יכולות לשחק כמוהם, ואולי אפילו יותר טוב.

בישול – עוד אטרקציה שימושית לבנות היא לדעת כיצד לבשל. ואפשר ללכת לכל מיני כיוונים אם כבר נכנסים למטבח. לדוגמה: אפשר ללמוד להכין את האוכל האהוב עליכן, ניתן לעשות קינוחים או עוגות טעימות, או אם בא לכם להפתיע את ההורים עם מנת שף תוצרת בית, כל מה שאתן צריכות לעשות זה ללמוד, ולתרגל. ובסופו של דבר, תצליחו. אטרקציית בישול מתאימה למגוון הזמנויות וביניהם יום הולדת לבנות, פעילות לבתי ספר ועוד...

בגדים – אם יש משהו שבנות אוהבות זה בגדים, ובגזרה הזו האפשרויות הן בלתי נגמרות. אפשר לסדר את הארון, לעצב מחדש בגדים ישנים כאביזרי אופנה, לצבוע את הנעליים מחדש או לתרום לצדקה פריטים שאתן כבר לא לובשות.

איפור – כל בת חולמת על היום שבו היא תוכל להיות מבוגרת וחלק מהמשיכה נוגע לעניין האיפור. במקרה כזה אפשר לקחת את האח הקטן, האמא, האבא, או את החברה מהלימודים כשפן ניסיונות ולהעביר אחר-הצהרים כיפי בהתנסות עם איפור. וגם אם דברים הולכים לא כשורה, בסופו של דבר, תמיד אפשר לשטוף את הכל ולהיפטר מהאיפור.

סרטון וידאו מוסיקלי – לכל אחת יש את הזמר, הזמרת או הלהקה שהיא אוהבת. ובדרך כלל זה אותם אמנים שאוהבות גם החברות שלה. אז למה לא להיפגש ביחד ולעשות סרטון וידאו מוסיקלי שבו הבנות עושות ליפסינג לשיר האהוב עליכן. ואם זה קשה, תמיד אפשר להיעזר באפליקציה מיוזיקלי / טיק טוק.

זמן איכות עם מבוגרים – אפשר לבקר את סבתא וסבא, אפשר להתנדב ולבקר ניצולי שואה, אפשר ללכת למועדון לקשישים ולדבר, ולשמוע, ולחוות חוויות עם אנשים שלא הייתן פוגשות במסגרת אחרת. בדרך הזו גם תעשו טוב לאחרים, וגם תרגישו טוב עם עצמיכן.

הצטרף