תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

רעיונות לפעילות לילדים בשבת

מאמר מתוך קטגוריית: מגזין

שבת בבוקר או שבת בצהריים הם זמנים נפלאים לקום עם הילדים ביום חופש מהעבודה ולנסוע עם הילדים לפעילות כלשהי ברחבי הארץ שלנו. המאמר הזה מתאים להורים שלא רוצים לנסוע רחוק מדי, וגם לא רוצים להוציא כסף על פעילויות אלא פשוט לצאת מהבית ולהתפנק באיזה מקום או אפילו לעשות פעילות מעניינת בבית שתפעיל את הילדים בחורף או סתם אם אתם לא רוצים לצאת השבת. הנה כמה רעיונות שיכולים להיות מעולים לילדים בשבת.

טיול בחיק הטבע - טיול בשבת הוא אחד מהמסורות המוכרות ביותר לפעילויות בשבת עבור בתים בישראל. לא משנה אם אתם דתיים או חילוניים, טיול בשבת זה דבר נפלא עם אווירה נהדרת. זה יכול להיות לקחת ברכב לשמורת טבע מעניינת וזה יכול להיות טיול רגלי לאיזו אטרקציה שנמצאת במרחק הליכה מהבית שלכם. לא משנה איפה אתם גרים ברחבי הארץ, הארץ שלנו כל כך מעניינת שמבטוח תוכלו למצוא אטרקציה מעניינת בקרבת מקום. תשאלו את המשפחות שסביבכם איפה הם אוהבים לטייל בשבת.

משחקי קופסא ומשחקי רצפה - משחקי רצפה היו במשך שנים פעילות מהנה גם במשך השבוע, אך כשהטכנולוגיה השתלטה על חיינו הפכו משחקי הקופסא לפעילויות בעיקר בשבתות וחגים. עם זאת, בשנים האחרונות הצטרף טרנד חדש של משחקי רצפה - משחקים ענקיים שאפשר להניח על הרצפה בבית ולאפשר לילדים לשחק. משחקי הרצפה הם אותם משחקים מוכרים כמו דמקה, סולמות ונחשים, פלונטר ועוד - רק בגודל ענקי ומאפשרים משחק של ילדים בגילאים שונים על גבי משטח הרצפה בתוך הבית או בחצר. משחקי רצפה ניתן לקנות באתר FloorGames.

משחקי ספורט - כדורגל וכדורסל הם הבחירות האידיאליות למשחקי ספורט בשבת, אבל אם אתם רוצים לשחק בתוך הבית אפשר גם משחקים כמו מטקות למשל. משחקי ספורט מהנים מאוד ומבזבזים הרבה אנרגיה כך שעד הצהריים כבר תוכלו להיות מותשים וכולכם תיזרקו על המיטות למנוחת הצהריים.

ים - בתקופת הקיץ, יום שבת הופך להיות יום מאוד מהנה ללכת בו לים. במשך השבוע הליכה לים הופכת להרבה פחות אפשרית אבל בשבת אפשר לעשות זאת בבוקר או בצהריים ולבלות שם יום שלם בלי שום דאגות. בין הרעיונות לפעילות לילדים בשבת, ים היא אחת האופציות האהובות על ילדי ישראל בקיץ. 

הצטרף