תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

האטרקציה החדשה שמככבת באירועים

מאמר מתוך קטגוריית: מגזין

בתקופה האחרונה החלה אטרקציה חדשה לככב בהמון אירועים ולצבור תאוצה מאוד גדולה, אם בעבר היינו רגילים לראות רק את אטרקציית מגנטים לאירועים כמעט בכל אירוע, היום יש אטרקציה חדשה שמאיימת עליה ותופסת את המקום שלה.

מדובר על אטרקציית בלוקים מעץ לאירועים, מה זה בלוקים מעץ לאירועים ? איך זה עובד ? ומה עדיף מגנטים או בלוקים ? כל התשובות לשאלות האלו (ועוד כמה שאלות שעולות) תקבלו במאמר הבא.

מה זה בלוקים מעץ לאירועים :

בלוקים מעץ לאירועים היא אטרקציה בדיוק כמו מגנטים לאירועים, רק שהפעם במקום שהתמונה המצולמת יודבקו למגנטים, את התמונות מדפיסים על בלוק העשוי עץ.

האטרקציה זהה בדיוק למגנטים ועובדת באותה שיטה, לאירוע שלכם מגיע צלם שמצלם את האורחים שלכם כבר משלב קבלת הפנים במהלך האירוע כולו, בכל שלב באירוע הצלם ניגש ומעביר את התמונות למחשב ומפתח אותן, התמונות שפותחו מודבקות על יחידות העץ, ואז מוצבת עמדת מדפים מרשימה ברחבת הריקודים ממנה כל אורח יכול לקחת את התמונה שלו למזכרת.

מה עדיף מגנטים או בלוקים :

אם מדובר על אותה אטרקציה בדיוק, איך אפשר לדעת מה עדיף לבחור ולהזמין לאירוע, אולי להפיק רק בלוקים מיוחדים ומרשימים או אולי להסתפק במגנטים.

כל בחירה שתבצעו תהיה הנכונה, הכל עניין של תקציב, הפקת בלוקים היא במחיר יותר גבוה מאשר המגנטים והסיבה לכך היא באופן ישיר עלות חומרי הגלם הגבוה ומורכבות העבודה הנדרשת.

אם עניין התקציב פחות מטריד אתכם ואתם רוצים להפוך כל אירוע פשוט לאירוע יוקרתי בעלות של כמה מאות שקלים בודדים, אין כי הוספת אטרקצית בלוקים היא עדיפה, מדובר על אטרקציה חדשה ומיוחדת שבהחלט תרשים את האורחים שלכם ותהפוך את האירוע לכזה שיש בו דברים שהם עדיין לא ראו.

כמה עולה אטרקציית בלוקים מעץ לאירועים :

מכיוון ומדובר על תחום שאין לו מחירון קבוע שלפיו עובדים, וכל אחד יכול לקבוע את המחיר שלו, הבאנו לכם את המחירים של הפקת בלוקים, שאלו יכולו לתת לכם הערכת סדר כמה תשלמו בהשוואה למגנטים, וזה יוכל לעזור לכם לקבל את ההחלטה.

כמות מוזמנים באירוע מחיר מגנטים לאירועים מחיר בלוקים מעץ לאירועים  
100-150 מגנטים ללא הגבלת כמות 500-700 ש"ח בלוקים ללא הגבלת כמות 700-900 ש"ח  
250-300 מגנטים ללא הגבלת כמות 650-900 ש"ח בלוקים ללא הגבלת כמות 900-1400 ש"ל  

 

 

הצטרף